Restaurace


Černá růže

V Černé Růži Vám můžou nabídnout uvolněnou atmosféru doplněnou upřímným, čerstvým menu.

Jestli jdete na rychlý, nekomplikovaný oběd, posedět ke sklence autentického vína, či potěšit smysly několika chody.

Najdete na ulici Bělská 118, Mladá Boleslav.

nota bene

Průběžně obměňovaná domácká kuchyně, výběrové pivo a naše víno. Jak je safra možné, že máme v Česku tak málo podobných hospod? Dobrá rada: Na večer si udělejte rezervaci v předstihu, jinak si dost možná nesednete.

bistro ledce

Najdete na adrese Ledce 2, Nespeky.

krystal

Tradiční kuchyně s francouzským šarmem, podávaná bez zbytečných okázalostí.

Známé recepty, které již dávno dokázaly, že právem patří do klasických kuchařek.

V Krystalu nehledejte drahé exotické suroviny, ale kvalitní domácí produkty, zpracované s péčí a láskou, která jim náleží.

Pastva

V nabídce Pastvy najdete pouze čistě rostlinné produkty – ať už na poledním menu, na stálém jídelním lístku nebo v denně se měnícím sortimentu domácích dortů a dezertů a čerstvých limonád. Kromě veganské kuchyně, kterou se zde v moderní podobě snaží přiblížit všem hostům bez ohledu na jejich stravovací styl, vám můžou nabídnout i autentická vína z Moravy.

naše maso

V řeznictví Naše maso vám nabízí to nejlepší maso, ze kterého vaří v restauracích Ambiente.

café lounge

Stylová kavárna Lounge nabízí výběrové kávy z českých a evropských minipražíren, naturální vína, skvělé dorty a speciality šéfkuchaře Michala Skuhrovce. Příjemné posezení na zahrádce ocení každý.

kantýna

Restaurace zaměřená na české hovězí a vepřové maso. To si můžete sníst na místě nebo koupit domů. Kantýna voní řemeslem a ohněm, na kterém ho pečou. I tady si můžete dát sklenku našeho vína.

bistro zahrada

Bistro Zahrada spojuje lásku k dobrému jídlu a pití s přátelskou atmosférou a kouzelnou zahradou ve vnitrobloku.

Bonvivant´s

 BONVIVANT's CTC je bar, který je atmosférou koncipován po vzoru starých newyorkských lokálu jako celodenní institucí. Na rozdíl od ostatních pražských barů servíruje během celého dne nejen klasické a upravené cocktaily, ale i drobná jídla s nápadem, také naturální vína.

trikolonial

Triko Kafe & Koloniál je malý sousedský podnik v ulici U Nikolajky na pražském Smíchově, kde nabízí kvalitní jídlo, pití a kávu.

Cafefin

Kavárna Cafefin je jednoznačně místem, které představuje jemnost Vietnamu v úplně jiném světle, než jste byli doposud zvyklí. Interiér nabízí výstavu fotografií i věcí z cest Jackieho Trana. Celý projekt vám dá nahlédnout do tajů Vietnamu v jeho každodenním životě a současně vás vtáhne do své atmosféry. 

Café Neustadt

Oáza výběrové kávy, prvotřídního klidu skvělé hudby a bohulibé neposlušnosti. Přímo v centru Prahy, na nádvoří Novoměstské radnice.

Ema Espresso Bar

Kavárna berlínského střihu s nabídkou výběrové kávy od nás z Česka i ze zahraničí, která nabízí kromě espressa i naturální vína!

Venue

Venue oplývá jedinečnou přátelskou atmosférou, kam je možné si zajít odpočinout po práci, at už s přáteli nebo sám. 

Najdete na adrese Havelská 525/4, Praha.

Jewel café

Jewel Café Bar je elegantní podnik, který sídlí v historické budově jen pár kroků od Václavského náměstí. Čeká vás tu moderní kuchyně, exkluzivní interiér s mozaikou a ambientní atmosféra.

Těšit se můžete na trendy kuchyni, která nabízí lehká jídla z čerstvých surovin.

Jatka 78

Nový multižánrový kulturní prostor na Praze 7 v historických prostorách Pražské tržnice. Nový cirkus, divadlo, tanec, galerie, hudba, kavárna & bar.

Mamacoffee Vodičkova

Fairt rade kavárna v centru Prahy. Příjemné prostředí, výborná káva, dobré víno, domácí zákusky a koláče, vegetariánská a veganská kuchyně.

I need coffee

Kavárna, která na první pohled zaujme prosvětleným interiérem v minimalistickém čistém stylu. Vše je tu do detailu promyšlené, co se designu týká. Do nabídky se snaží zařazovat zajímavé menší výrobce jako jsme i my. Nepřehledněte jej.

Super tramp coffee

Provoz sesterské kavárny, kavárny I Need Coffee, v pasáži mezi Spálenou 15 a Opatovickou 18 v Praze. Přijďte ochutnat!

čekárna

Kavárna Čekárna zakotvila poblíž Vyšehradu, a to konkrétně ve Vratislavově 30/8 na Praze 2. V minulém roce zahájili provoz kavárny, kterou jste do té doby mohli vídat pouze na farmářských trzích na Kubánském náměstí, nebo různě na cestách po českých městech. V nabídce má kávu z produkce Kavárny Pražírna a dalších českých pražíren zabývajícíh se výběrovou kávou. K tomu rozšířili nabídku vín i o Syfany.

bistro proti proudu

Dobrá silná káva po celý den doprovázená jedinečnými sendviči, úchvatnými domácími dezerty nebo snídaněmi, které si vychutnáte v rodinné atmosféře bistra Proti Proudu. Skvělé místo i na skleničku vína!

Najdete na adrese Březinova 22, Praha.

Místo

Takové Místo Dejvicím chybělo! Zakládá si nejen na nabídce nápojů a vín, ale také jídla a sladkostí.

Najdete na adrese Bubenečská 284/12, Praha.

Můj šálek kávy

Kavárna zaměřená na výbornou kávu a dorty z vlastní produkce, také na výběrové čaje, pivo z pivovarů Matuška, Kocour a Slepý krtek a samozřejmě kvalitní domácí a zahraniční vína.

Najdete na adrese Křižíkova 105, Praha 8, Karlín.

Café Savoy AMBIENTE

Restaurace a kavárna navazující na prvorepublikovou kavárenskou atmosféru. Je vyhlášená díky bohatým snídaním a gourmet menu, v nichž můžete najít i říční raky a české šneky!

Brasileiro Slovanský dům AMBIENTE

Restaurant s unikátním způsobem přípravy " Churrasco" a unikátním způsobem servírování "Rodízio" a k tomu všemu naše unikátní vína! :)

Čestr AMBIENTE

Vyhlášená restaurace a vlastní zrárnou hovězího ( českého strakatého skotu), lokálními surovinami a rybami.

Alcron restaurace

Absolutní top restaurace založená v roce 1932, která sbírá ocenění po celém světě. šéfkuchařem je Roman Paulus - jeden z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů!

Hradec Králové - Park Golf

Vyhlášený a luxusní restaurant moderního vzhledu s golfovým klubem, výbornou gastronomií, výborným personálem a nejlepším provozním pod Sluncem!!

Brno - Mezzanine

Kavárna v centru Brna nabízející kávu, víno, lahůdky té nejvyšší kvality.

Špindlerův mlýn - Kogo Ristorante

Vyhlášený a luxusní restaurant v prostorách čtyřhvezdičkového hotelu Savoy

Praha - Vinograf

jeden z top wine barů v Praze


 


Vinotéky a prodejny   |   Restaurace   |   Eshop